Home
Over MedicalPHIT
Advies
Digitalisering
Congressen en trainingen
Inloggen
Downloads
Vacatures
Contact
 
logo

Cursus Digitale beeldvorming voor laboranten : 16 september 2010

Locatie
Congrescentrum Woudschoten te Zeist
Startdatum
16-09-2010 09:00
Einddatum
17:00
Uiterste inschrijfdatum
15-09-2010
Contactpersoon
Wilma van den Heuvel
Uitgebreide informatie
Folderdigitalebeeldvorming20100520
Algemeen :

De cursus Digitale Bucky en Mammo is bedoeld voor laboranten die betrokken zijn bij de toepassing en optimalisatie van CR en DR. 
De cursus wordt verzorgd door Willy Hummel, klinisch fysicus werkzaam bij de Zorggroep Noorderbreedte en Martin Thijssen, klinisch fysicus verbonden aan de Alysis Zorggroep.

(voorlopig) Programma :
09.00 uur Inleiding
09.10 uur Praktijkervaringen digitaal
10.00 uur Beeldopbouw door de keten heen
11.00 uur Koffie
11.15 uur Acquisitieverschillen met CR en DR
12.00 uur Beeldkwaliteit en definities
12.45 uur Lunch
13.30 uur Postprocessing en invloed op beeldweergave
14.30 uur Artefacten
15.00 uur Thee
15.15 uur Beeldopslag, PACS en Beeldweergave
16.00 uur QC Light
16.45 uur Samenvatting en vragen
17.00 uur Borrel
Inschrijven en kosten:

U kunt zich inschrijven door onderaan op de button 'inschrijven' te klikken en uw gegevens in te voeren. Ook kunt u ons een mail sturen ( info@phit.nl ) met uw gegevens (naam, instelling en afdeling, compleet postadres, uw functie, tel. en emailadres). U ontvangt na aanmelding een bevestigingsmail, per post volgt de factuur. Deze dient voor aanvang van de cursus voldaan te zijn.

De kosten voor deelname bedragen € 595 per persoon. Hierbij zijn inbegrepen koffie, thee, lunch en een cursusmap.

Annuleren :

U kunt schriftelijk annuleren tot 8 dagen voor aanvang van de cursus. Na die datum zijn wij genoodzaakt de volledige kosten in rekening te brengen.